Terrazzo Sul Mare

Camping Terrazzo sul Mare je komplex bungalovů a mobilních domků, vzdálený asi 400 m od písečné pláže. Nachází se ve svahu nad centrální částí městečka Cupra Marittima a přitom na vás dýchne klidem a pohodou. Leží u cesty do historické části letoviska. Vyhlídka na moře a bohatá vegetace z něj tvoří příjemnou odpočinkovou zahradu. K dispozici je bar, bazén, taneční parket, dětské mini hřiště, ping-pong. Přímo na pláži je restaurace patřící ke kempu. Kemp je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Můžeme doporučit nové mobilní a dřevěné domky, které jsou velice pěkným a komfortním ubytováním. V minulém roce byla většina bungalovů zrekonstruována. Ubytovací kapacity jsou umístěny na panoramatických terasách stíněných bohatou zelení, Naši klienti mají v ceně navíc plážový servis (slunečník, 2 sedačky na pláži), ložní prádlo, závěrečný úklid i vstup do bazénu.

Možnosti ubytování

Typ B-BUNGALOV

mono 3 osoby- třílůžkový pokoj, kuchyňský kout, klimatizace, TV, soc. zařízení, terasa s posezením

Typ C,D-BUNGALOV

mono 4 osoby- obývací pokoj s manželským lůžkem a rozkládacím dvojlůžkem nebo patrovou postelí, vybavený kuchyňský kout, TV, soc. zařízení, terasa s posezením, klimatizace.

Typ E, F-BUNGALOV

bilo 4 osoby - dvojlůžkový pokoj s kuchyňským koutem, klimatizace, TV, druhý dvojlůžkový pokoj, soc. zařízení, terasa

Typ H-BUNGALOV

bilo 5 osob – obytná místnost s kuchyňským koutem, klimatizace, TV, 2x dvojlůžkový pokoj, soc. zařízení, terasa s posezením.

Mobilhome

4 osoby – mobilní domek, obytná místnost s kuchyňským koutem, klimatizace, TV, 2x dvojlůžkový pokoj, koupelna, WC, terasa s posezením, možnost přistýlky.

Karavan

vybavené karavany až pro čtyři osoby s ložním prádlem, vybavenou kuchyňkou s lednicí, se zastřešenou předzahrádkou se stolečkem, židlemi.

Stravování

  • vlastní vaření
  • polopenze za příplatek
  • veřeče za příplatek

Nezávazná rezervace zájezdu

Zájezd: Terrazzo Sul Mare

  • Autobus, Vlastní
  • 25.5. - 21.9.2019
  • Vlastní vaření
  • Polopenze, Večeře